Tavo Odontologijos Centras

Burnos chirurgas Souheil Bechara

Mūsų odontologijos centras didžiuojasi galėdamas savo pacientams pristatyti tarptautinį pripažinimą pelniusį burnos chirurgą Souheilį Becharą.
S. Bechara mūsų šalyje dirba jau 15 metų. Į Lietuvą jis atvyko 1998 m., savo šalyje baigęs biologijos mokslus. Po devynerių metų aktyvių studijų Vilniaus ir Kauno universitetuose jis įgijo burnos chirurgo kvalifikaciją. Gydytojas laisvai kalba lietuvių, anglų, prancūzų ir arabų kalbomis. Pas šį itin aukštos kompetencijos specialistą pacientai apsilankyti gali tik keliose Lietuvos miestuose: jo įkurtame Tarptautiniame implantologijos centre MIR Vilniuje ir Tavo odontologijos centre Kėdainiuose.

S. Bechara domisi sudėtingais implantologijos ir burnos chirurgijos atvejais. Jo gydymo filosofija: mažiau chirurginių intervencijų, trumpesnis gydymo laikotarpis ir gražesnis estetinis rezultatas.

Penkerius metus S. Bechara dėstė Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Šiandien jis gydytojams odontologams bei chirurgams skaito paskaitas tarptautinėse konferencijose, simpoziumuose JAV, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Pietų Korėjoje bei daugelyje kitų šalių. S. Bechara nuolat kviečiamas prisidėti prie įvairių mokslinių tyrimų.

S. Bechara Lietuvoje atstovauja pasaulyje tvirtas pozicijas užimančiai inovatyvius bei ilgaamžius dantų implantus gaminančiai kompanijai „MegaGen“, kuri įsteigė ne pelno siekiančią mokslinę organizaciją MINEC, vienijančią stipriausius pasaulio odontologus. Gydytojas mūsų šalyje yra įkūręs Dr. Bechara institutą. Tai viena iš keturių Lietuvoje veikiančių praktinio mokymo bazių, kuriai LR Odontologų rūmai yra suteikę teisę organizuoti teminius profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus. Instituto komandos paruoštų kursų metu gydytojai iš Lietuvos ir svečių šalių mokomi moderniausių implantacijos metodų, sudėtingų gydymo atvejų sprendimų bei technikos subtilybių.

Gydytojas didelis sveikos gyvensenos, judraus laisvalaikio bei kūną tausojančios mitybos entuziastas. Tiesa, yra šis tas, kam S. Bechara neįstengia atsispirti. Gydytojo aistra ir dažno vakaro ritualas – kepti mėsą grilyje savo kieme. O ko dar trūktų šiam idiliškam reginiui? Žinoma, jaukaus gitaros skambesio. Tai dar vienas neatskleistas jo talentas. Tiesa, instrumentą gydytojas kalbina tik mėgėjiškai, tačiau melodijos ausiai tokios pat malonios, kaip gomuriui – gryname ore S. Becharos kepti kepsniai.

Plačiau apie mūsų centro chirurgą rasite čia: www.bechara.lt

Gydytojas Kėdainių Tavo odontologijos centre atlieka dantų implantavimo, kaulo augmentaicjos, sinuso dugno pakėlimo, protinių dantų rovimo ir kitas burnos chirurgijos paslaugas. Plačiau rasite čia: