Tavo Odontologijos Centras

Burnos higienistė – Vaida Žebelytė

Dar viena mūsų komandos narė klinikoje Jurbarke – burnos higienistė Vaida Žebelytė. Ji vertina itin kruopščiai bei profesionaliai atliktą darbą, todėl drąsiai sau kelia aukštus tikslus ir visada juos pasiekia.

Vaida mėgaujasi galėdama pacientams dovanoti ne tik po vizito gražesne tapusią šypseną, bet ir daugiau pasitikėjimo savimi. Taip pat ji mielai kiekvienam dalija patarimus, kaip savo dantimis ir burnos sveikata pasirūpinti dar išmintingiau. Vaidos komunikabilumas verčia žavėtis, tad iškalbingos specialistės patarimai visada randa atgarsį kasdienėje pacientų rutinoje ir netrukus tampa tvirtais įpročiais.

Kolegos greičiausiai nėsyk nematė Vaidos susirūpinusios ar įsitempusios.

Laisvalaikį Vaida džiugiai leidžia su knyga. Ji smalsi, mėgstanti tyrinėti ir visa galva pasinerti į rašytojų meistriškai sudėliotus nenuspėjamus siužetus. Vaidos rankose taip pat vienas po kito tirpsta profesinės literatūros bei saviugdos leidiniai. Ji tiki – sėkmingi žmonės skaito. Ir šis požiūris pasiteisina – pacientai Vaidą vertina ir giria jos pedantišką kruopštumą, atidumą bei pozityvų bendravimą.

Vaida Žebelytė Jurbarko Tavo odontologijos centre teikia profesionalios burnos higienos ir dantų balinimo procedūras. Plačiau rasite čia: