Tavo Odontologijos Centras

Gyd. ortodontė Simona Bražiulienė

Gydytoja ortodontė Simona Bražiulienė darbuojasi mūsų odontologijos klinikoje Kėdainiuose. Ši specialistė nuolat tobulėja ir gilina žinias aukščiausio lygio kvalifikacijos kėlimo kursuose.

Simona – ambicinga. Ji sau brėžia tik aukščiausius tikslus. Gydytojos siekis – tapti viena iš geriausių savo srities specialisčių.

Simona dirba itin susikaupusi ir visą dėmesį sutelkusi į pacientą. Atidi ir ypač atsakingai žvelgianti į savo darbą klinikoje – tai aukščiausias pozicijas šios gydytojos dosjė užimančios savybės.

Uoli specialistė asmeniniame gyvenime – tikras šeimos žmogus. Maloniausias laikas jai – puoselėti jaukią savų namų erdvę, o šios Simona neįsivaizduoja be šildančių židinio liepsnų, nosį bei gomurį myluojančios aromatingos kavos puodelio bei laiko pojūtį ištrinančios knygos siužeto ramioje aplinkoje. Tokia veržliosios ortodontės idilė pasirūpinus savo pacientais ir užvėrus klinikos duris.

Kėdainių Tavo odontologijos centre profesionalias ortodontines paslaugas teikia gyd. ortodontė Simona Bražiulienė. Plačiau rasite čia: