Tavo Odontologijos Centras

 

DANTŲ IMPLANTŲ LYDERIS PASAULYJE

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Švedijoje 2013 metais atliktas vienas didžiausių nepriklausomų tyrimų odontologijos istorijoje parodė, kad per 9 metus tik danties implantų gamintojas yra lemiamas faktorius, darantis įtaką didesnei gydymo sėkmei. Bendras implantų prigijimo rodiklis šiame tyrime buvo labai geras – 96,4 % net iš 11 311 implantų! Straumann implantai buvo prarasti tik labai retais atvejais – nuo 6 iki 60 kartų rečiau nei kitų gamintojų.

Implanto prigijimo rodiklius lemia medžiaga, iš kurios jis pagamintas, taip pat – implanto paviršius, jo forma ir jungtis su dantų vainikėliu.

Straumann – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Būdami dantų implantologijos pradininkai, turėdami ne vieną patentą Straumann gamina išskirtinius dantų implantus ir milijonams žmonių pasaulyje gražina šypsenas jau 40 metų.