Tavo Odontologijos Centras

Mes jau ir Jurbarke!

Nuo šiol aukštos kvalifikacijos dantų priežiūros bei gydymo profesionalų komanda dirbs ir  – Jurbarke! Čia duris atveria Tavo odontologijos centras.

Sveiki dantys ir daili šypsena leidžia jaustis komfortiškai bei it magnetas traukia aplinkinių susižavėjimą. Šiuolaikiniame pasaulyje patikima dantų priežiūra ranka pasiekiama. Tereikia savo šypseną patikėti profesionaliam specialistui ir kruopščiai laikytis jo patarimų. Būtent taip – „SU MEILE. JŪSŲ DANTIMS“, – save pristato naujas odontologijos centras mūsų mieste.

Kokybė – didmiesčio, kaina – prieinama kiekvienam

Tavo odontologijos centras yra dantų priežiūros ir gydymo paslaugų rinkos senbuvis – ne viena klinika veikia kituose Lietuvos miestuose. Šis prekės ženklas gali didžiuotis ilgamete darbo mažesniuose miestuose patirtimi, nes būtent ji padėjo rasti paslaugų teikimo aukso vidurį: rūpindamasi nepriekaištinga kokybe klinika sugeba pritraukti itin aukštos kvalifikacijos specialistus ir sėkmingai dirbti savo pacientams, siūlydama didmiesčio kokybę mažesnių miestų gyventojams palankia kaina.

Jurbarke, nes čia gimtinė

Sumanymą įkurti kliniką Jurbarke pažadino šilti sentimentai gimtajam kraštui. Būtent šioje turtingą istoriją saugančioje darbščių ir nuoširdžių žmonių puoselėjamoje Žemaitijos žemėje užaugo vienas iš Tavo odontologijos centro savininkų, panoręs moderniausiomis odontologijos naujovėmis pasidalyti ir su savo kraštiečiais. Nors visi palieka mažuosius šalies miestus ir emigruoja į didmiesčius ar užsienį, Tavo odontologijos centro savininkai ateidami į tokį nedidelį, tačiau ypatingą miestą kaip Jurbarkas, nori parodyti, kad aukštą odontologijos paslaugų kokybę bei profesionalią pagalbą už prieinamą kainą išmintingai vystomas verslas gali pasiūlyti ir toli nuo didmiesčių gyvenantiems žmonėms.

Plačiausias paslaugų spektras

Profesionalus rūpestis pacientų burnos ir dantų sveikata – Tavo odontologijos centro prioritetas. Čia rasite plačiausią odontologijos paslaugų spektrą Jurbarko mieste.

Klinikoje teikiamos dantų gydymo, dantų šaknų kanalų gydymo paslaugos, atliekama profesionali burnos ertmės higiena, dantų balinimas, dantų protezavimas. Taip pat patyrę burnos chirurgai atlieka ne tik dantų implantavimą, bet ir sudėtingas burnos ir žandikaulio operacijas (tarp jų – kaulo augmentacijos, sinuso dugno pakėlimo ir kt).

Moderniausi būdai susigrąžinti dantis

Tavo odontologijos centras specializuojasi dantų implantavimo bei protezavimo srityse. Klinika teikiamoms paslaugoms kelia aukščiausius reikalavimus ir savo pacientams siūlo pasaulyje pripažintas dantų implantologijos inovacijas. Centro specialistų komanda be įprastų implantavimo metodų atlieka ir tris itin modernius metodus, kuriems naudojami tarptautinėje odontologų bendruomenėje dėl itin aukštos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo vertinami „MegaGen“ dantų implantai.

Turi savo laboratoriją

Didelį dėmesį naujausioms dantų protezavimo galimybėms skiriantis Tavo odontologijos centras turi savo dantų protezų gamybos laboratoriją. Tai suteikia galimybę operatyviai bei kokybiškai pritaikyti protezus pagal klientų poreikius už prieinamą kainą ir, kiek įmanoma, per trumpiausią laiką. Centro laboratorijoje dirba aukštos kvalifikacijos dantų technikų komanda, kuri itin rūpinasi gaminių kokybe ir tikslumu: kiekvienas gaminys taikomas pagal individualius kliento poreikius.

Tavo odontologijos centre naudojamos tik patikrintos aukščiausios kokybės medžiagos ir nuolat investuojama į moderniausias technologijas, leidžiančias pagaminti inovatyvius dantų protezus. Klinika savo klientams gali pasiūlyti naujausius bei šiuo metu geriausius išimamus protezus rinkoje (elastines plokšteles ir lankus).

Paslaugos iki 99-erių!

Ilgametę patirtį teikiant odontologijos paslaugas turintis Tavo odontologijos centras sėkmingai bendradarbiauja su savo srities profesionalais ir džiaugiasi subūręs patikimų, aukštos kvalifikacijos, nuolat tobulėjančių, savo darbą mylinčių ir jam atsidavusių specialistų komandą.

Tavo odontologijos centras – visos Jūsų šeimos draugas. Klinikos specialistai dėmesingai pasirūpins kiekvienu šeimos nariu: ir suaugusiuoju, ir senjoru, ir pirmą kartą į susitikimą su odontologu atėjusiu mažyliu.

Tavo odontologijos centro kolektyvas dirba kaip vieninga ir darni komanda, todėl pacientų gydymo procesas būna veiksmingas bei sklandus.

Pirmiesiems pacientams – staigmenos!

Tavo odontologijos centras Jurbarke duris atveria vasario mėn. ir jau dabar kviečia registruotis vizitams pas gydytojus. Registruotis suskubkite dar šiandien, nes klinikos atidarymo proga pirmųjų pacientų laukia staigmenos, dovanos bei piniginę džiuginančios nuolaidos.

„Tavo odontologijos centras“

pradeda dirbti jau šį pirmadienį, sausio 22 dieną. 

                         

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 39-3 Jurbarkas.

Tel. 8 657 76 030.

Darbo laikas:

I-V 9.00-18.00 val.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS:

Suburta aukštos kvalifikacijos komanda, kuri specializuojasi dantų implantavimo ir protezavimo srityse.
Darbui naudojame tik aukštos kokybės medžiagas bei modernias technologijas.
Teikiame platų paslaugų spektrą.
Turime savo dantų protezų gamybos laboratoriją. Tai mums leidžia operatyviai ir kokybiškai pritaikyti protezus pagal individualius klientų poreikius už prieinamą kainą.
Siūlome lanksčiausias paslaugų kainas.
Visas centro kolektyvas dirba kaip vieninga, darni komanda, vyksta nuolatinė tarpusavio komunikacija, dėl to pacientų gydymo procesas tampa dar veiksmingesnis ir sklandesnis.