Tavo Odontologijos Centras

Veido ir žandikaulio chirurgas Algirdas Lukošiūnas

Mūsų odontologijos centro komandoje darbuojasi ilgametę praktinę patirtį sukaupęs veido ir žandikaulio doc. dr. Algirdas Lukošiūnas. Jau daug metų gydytojas profesinėmis žiniomis dalijasi su jaunaisiais kolegomis – dėsto Lietuvos sveikatos mokslų universiteto odontologijos, medicinos fakultetų studentams. A. Lukošiūnas – moderniausių gydymo technologijų bei metodų taikymo iniciatorius. Jis vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjo sriegti dantų implantus.

Gydytojo pranešimai skamba iš tarptautinių konferencijų tribūnų, o moksliniai straipsniai auditoriją pasiekia ne tik iš prestižinių respublikos, bet ir užsienio leidinių puslapių.

Gydytojo darbotvarkėje – ir ilgalaikiai projektai. 2003-2007 m. jam patikėtas Tarptautinio projekto “Baltic Compass” organizacinio komiteto nario pareigos. Taip pat gydytojas yra Lietuvos veido ir žandikaulių chirurginių draugijos narys bei Lietuvos gydytojų sąjungos narys.

A. Lukošiūnas profesinėje srityje jaučiasi nepaprastai komfortiškai – it žuvis vandenyje, ir žino esantis ten, kur gali geriausiai išnaudoti savo talentą bei kompetenciją. Todėl įtempta darbotvarkė niekad neatima ūpo. Gydytojas pacientus visada sutinka gerai nusiteikęs, o bendrauja ir dirba pasitelkęs vieną geriausių raminamųjų vaistų – humorą. 

Gydytojo žvalumo bei geros nuotaikos eliksyro paslaptį išduoda laisvalaikis. Gydytojas vertina gamtos draugiją ir pasigardžiuodamas sugeria kiekvieną ramybės akimirką savo sodyboje. 

A. Lukošiūnas Jurbarko Tavo odontologijos centre atlieka dantų implantavimo, kaulo augmentacijos, sinuso dugno pakėlimo, protinių dantų ir kitas burns chirurgijos paslaugas. Plačiau rasite čia.