Tavo Odontologijos Centras

Terapinis gydymas

Ilgametę darbo patirtį sukaupęs Tavo odontologijos centras savo pacientams siūlo platų profesionaliai atliekamo terapinio dantų gydymo bei estetinio plombavimo paslaugų spektrą. Moderniausius darbo metodus ir aukščiausios kokybės medžiagas pasitelkiantys klinikos specialistai užtikrins, kad sveikus dantis bei dailią šypseną Jūs išsaugotumėte kuo ilgiau.

Profesionali burnos ertmės higiena ir dantų balinimas

Burnos ertmės higiena – profilaktinė dantų priežiūros procedūra, kurios metu pašalinamos minkštosios apnašos bei akmenys. Reguliariai atliekama procedūra užtikrina puikią burnos ertmės sveikatą bei komfortą. Tavo odontologijos centre dirbantys šios srities profesionalai Jūsų dantimis pasirūpins itin preciziškai.

Vaikų odontologija

Mokyti mažylį dėmesingai pasirūpinti savo dantukais – kiekvieno tėvelio pareiga. Tinkamus pirmųjų dantų higienos įpročius suformuoti padės Tavo odontologijos centre dirbantys šios srities profesionalai – vaikų odontologai. Užmegzti draugišką ryšį su bet kokio amžiaus mažyliu ir pelnyti jo pasitikėjimą – viena iš šių specialistų darbo sričių. Taigi čia susitikimas su odontologu Jūsų atžalai paliks džiugų įspūdį ir paskatins kruopščiai rūpintis savo dantukais    

Dantų šaknų kanalų gydymas

Jaučiate maudžiantį danties skausmą, pastebėjote danties spalvos pokyčius ar dantis atrodo tarsi iškeltas? Gali būti, kad Jus kamuoja minkštosios danties dalies – pulpos infekcija ar uždegimas. Nedelskite! Mes žinome, kaip Jums padėti. Patyrusi Tavo odontologijos centro specialistų komanda inovatyviai, veiksmingai bei neskausmingai taiko dantų šaknų kanalų (endodontinį) gydymą. Profesionaliai atliekant endodontinio gydymo procedūras galima išsaugoti sugedusį arba net ir itin infekuotą dantį.

Ortodontinis gydymas

Šie laikai – karališkos šypsenos amžius, todėl kiekvienam rūpi ne tik sveiki, bet ir tiesūs dantys. Iš prigimties preciziškai taisyklingu sąkandžiu bei tvarkinga eile suaugusiais dantimis pasigirti gali retas. Tavo odontologijos centre taikomi inovatyviausi ortodontinio gydymo metodai be vargo dovanos tai, ko pagailėjo gamta. Svajonių šypsenai sukurti tikrai neteks metus ar ilgiau dantų kalinti atgyvenusiuose ir neestetiškai atrodančiuose breketuose. Tavo odontologijos centras siūlo pripažintą ir patikimą alternatyvą – nematomas dantų tiesinimo kapas. Tokio gydymo metu komfortiškai ir nepastebimai galima sutvarkyti kreivus, susigrūdusius ar atsikišusius dantis bei suformuoti taisyklingą sąkandį.

Dantų laminatės

Dėmėti, pageltę ar nuskelti dantys atima džiaugsmą šypsotis ir pasitikėjimą savimi. Naujausias dantų estetikos tendencijas sekančiam Tavo odontologijos centrui išspręsti šią problemą lengva. Klinika savo pacientams pristato dantų laminates – itin plonas, vos 0,3–0,5 mm storio keramikos plokšteles, kuriomis dengiami estetinę išvaizdą praradę priekiniai dantys. Tai vienas šiuolaikiškiausių ir patikimiausių būdų turėti kerinčią bei natūraliai atrodančią šypseną. Šis dantų restauravimo metodas lūkesčius pranokstančiu rezultatu leidžia džiaugtis gerokai ilgiau nei taikant estetinį plombavimą.

Burnos chirurgija

Tavo odontologijos centras savo pacientams siūlo specializuotos odontologijos srities – burnos chirurgijos paslaugas. Klinika sėkmingai bendradarbiauja su aukščiausios kvalifikacjos burnos chirurgais, kurių kompetencija pripažinta ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taigi Tavo odontologijos centras – išmintingas bei patikimas pasirinkimas tiems pacientams, kuriems reikia atlikti itin sudėtingas burnos chirurgijos procedūras.

Dantų implantai

Dantų implantai – moderniausias bei ilgaamžiškiausias būdas atkurti prarastus dantis ir į savo gyvenimą sugrąžinti visišką komfortą. Tavo odontologijos centras žengia koja kojon su pažangiausiomis dantų implantologijos inovacijomis, kurių pranašumus klinikoje atskleidžia su pacientais dirbantys itin aukštos kompetencijos gydytojai.

Dantų protezavimas išimamais protezais

Ydinga dantų priežiūra, įsisenėjusios burnos ertmės ligos ar tiesiog nelaimingi atsitikimai – dėl šių priežasčių jau anksti galime netekti vieno ar kelių dantų. Pažangiausius dantų protezavimo metodus taikantis Tavo odontologijos centras siūlo įvairių rūšių išimamus dantų protezus, kuriuos gydytojas parinks atsižvelgdamas į individualius paciento poreikius bei finansines galimybes. Dantų protezai gaminami vietoje – solidžią patirtį sukaupusių Tavo odontologijos centro dantų technikų laboratorijoje.

Dantų protezavimas neišimamais protezais

Visus ar daugumą dantų praradusiems pacientams Tavo odontologijos centras šypseną atkurti siūlo ir neišimamais protezais. Dantų eilė žandikaulyje atstatoma visų dantų tiltu, pritvirtintu tik prie keturių implantų. Šis metodas atkurti dantis pacientams tampa vis patrauklesnis, nes, kitaip nei išimami protezai, grąžina kur kas geresnę kramtymo funkciją, nežeidžia aplinkinių audinių bei nekomplikuoja kalbos funkcijos.