Tavo Odontologijos Centras

Dantų protezavimas neišimamais protezais

Dėl prastos burnos higienos, įsisenėjusio karieso, uždelsto periodonto, kitų ligų ar tiesiog nelaimingų atsitikimų dažnas šiuolaikinis žmogus netenka vieno ar kelių dantų. Dantų protezavimas nėra atliekamas vien dėl estetinių sumetimų – tinkamai pritaikyti dantų protezai padeda kramtyti maistą, kalbėti bei apsaugo burnos ertmę ir žandikaulį nuo įvairių neigiamų pakitimų.

Protezavimo procesas:

 

  • Pirminės konsultacijos metu gydytojas kruopščiai patikrina paciento burnos ertmę. Jei reikia, klinikoje padaroma panoraminė nuotrauka, kuri padeda įvertinti, ar pacientui reikia dantų protezavimo ar implantavimo.
  • Tada, atsižvelgęs į bendrą paciento būklę, asmeninius pageidavimus bei finansines galimybes, gydytojas sudaro individualų gydymo planą ir aptaria pacientui tinkamą gydymo etapų apmokėjimo tvarką.
  • Neretai pasitaiko taip, kad protezuojamiems dantims reikia endodontinio (dantų šaknų kanalų) gydymo. Šio gydymo metu siekiant išvengti protezuojamų dantų pulpitinių skausmų išimamas dantų nervas.
  • Jei pacientui dantys bus implantuojami, tada į žandikaulio kaulą chirurginiu būdu įsriegiamas vienas ar keli dantų implantai ir paliekama prigyti. Implantui sėkmingai prigijus, protezuojama danties vainikėliu, tvirtinamu prie implanto.
  • Po protezavimo labai svarbu stebėti gyjimo procesą ir kruopščiai prižiūrėti protezuotus dantis.

Tavo odontologijos centras pacientams siūlo dviejų rūšių dantų vainikėlius: metalo keramikos arba cirkonio keramikos.

 

 

Metalo keramika

Cirkonio keramika

Puikus biosuderinamumas

+

Natūralumo efektas

+

Puikus estetinis vaizdas, lengvumas

+

Tvirtumas – tinkamas ne tik priekiniams, bet ir krūminiams dantims

+

+

Ilgaamžiškumas

+

+

Laikui bėgant nekeičia struktūros ir spalvos

+

Šlifuojant dantis, maksimaliai išsaugomi danties audiniai

+

Atsparumas nusidevėjimui

+

+

Žemesnė paslaugų kaina

+