Tavo Odontologijos Centras

Dantų balinimas

Laikui bėgant, nuo gausaus kavos, arbatos, vyno, spalvotų gaiviųjų gėrimų, rūkymo ar tiesiog prastos priežiūros, dantys tamsėja, įgauna gelsvą atspalvį ar tampa dėmėti. Kai kurios atsiradusios dėmės yra išorinės bei pašalinamos pastomis bei profesionalios burnos higienos pagalba, tačiau dalis pigmenų įsigeria į emalio mikroporas ir gali būti pašalinti tik dantų balinimo procedūromis. 

Mūsų odontologijos centre atliekamas saugiausias, efektyviausias ir pažangiausias dantų balinimo būdas – Philips ZOOM sistema.

Dantų balinimas Philips ZOOM sistema atliekamas odontologijos kabinete. Šis balinimo būdas pranašesnis už kitus tuo, kad rezultatas pasiekiamas greitai ir efektyviai. Dantys gali išbalti net iki 8 atspalvių! 

Tik Philips ZOOM balinimo gelio sudėtyje yra kalcio jonų.  Ši medžiaga balinimo metu įsiskverbia į danties audinius, užpildo atvirus dentino kanalėlius, mažindama dantų jautrumą bei suformuoja paviršinį sluoksnį, padengiantį nelygumus, dantys tampa lygesni ir blizgesni.

Balinant dantis šia sistema nepažeidžiami kietieji danties audiniai, o naudojat ZOOM lempą dantys nekaisa, todėl tai visai nepavojinga ir nerviniam danties audiniui. Po balinimo 99 % žmonių nepatiria dantų jautrumo.


Prieš dantų balinimo procedūrą būtina odontologijos specialisto konsultacija ir individualios situacijos analizė, profesionali burnos higiena. Paciento dantys ir dantenos turi būti sveiki.

 

Dantis balinant pas odontologijos specialistą visi procedūrų etapai atliekami saugiai, profesionaliai ir rezultatas matomas jau po valandos!