Dantų Implantai

 Dantų implantai – tai tam tikromis medžiagomis apdoroti bei padengti titano arba porceliano sraigtai, kurie chirurginiu būdu įsodinami į kaulą, taip pakeičiant prarastų dantų šaknis. Gaminami iš itin patvarių bei kokybiškų medžiagų, jie pasižymi ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Dantų implantams sėkmingai prigyjus kaule, sukuriama atrama dantų protezams.

  

 Protezuoti ant implantų dantys: 

  • funkcionuoja kaip ir natūralūs dantys (atstatoma natūrali kramtymo funkcija, sumažinama apkrova gretimiems dantims);
  • yra stabilūs, atrodo natūraliai bei suteikia komfortą;
  • išvengiama gretimų dantų šlifavimo;
  • implantavus trūkstamus dantis, sustabdomas žandikaulio kaulo tirpimas, taip sumažinant riziką dantų patologiniams procesams vystytis, t.y. dantys neberetėja, nebesikeičia jų pozicija bei dantenų forma;
  • pasižymi ilgaamžiškumu: su tinkama priežiūra, implantuotais dantimis galima džiaugtis visą gyvenimą. 

Dantų implantavimas nerekomenduotinas jaunesniems nei 18 metų asmenims bei nėštumo metu, taip pat sergantiems infekcinėmis ligomis, vėžiu, burnos gleivinės ligomis. Kiekvienas individualus atvejis yra įvertinamas burnos chirurgo.

Dantų implantavimo procesas 
Prieš dantų implantavimą, Mūsų Odontologijos centre nuodugniai ištiriama bendra paciento sveikatos būklė, čia pat padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka bei atliekamas išsamus burnos tyrimas ir įvertinamas implantavimo poreikis. Nutarus vykdyti dantų implantaciją, ši vykdoma pagal sekančius etapus: 

1. Dantų implantai įsriegiami įdanties implantavimas žandikaulio kaulą ir paliekami prigijimui, užtrunkančiam 3-4 mėnesius. Jeigu buvo atliktas kaulo priauginimas, implantų prigijimo laikotarpis gali užtrukti. 
2. Ant dantų implantų prisukami mūsų dantų technikų laboratorijoje pagal individualius poreikius pagaminti kokybiški bei estetiški dantų protezai, kurie savo spalva, dydžiu bei forma visiškai nesiskiria nuo natūralių paciento dantų. 
Dantų implantavimas yra neskausminga, pacientų  lengvai toleruojama procedūra, kuriai paprastai taikoma vietinė nejautra. Patyrusių specialistų dėka, sėkmingai dantis implantuoti pavyksta 97-98 proc. klientų.

 

MEGAGEN DANTŲ IMPLANTAI – KOKYBĖ IR PAŽANGA UŽ PRIIMTINĄ KAINĄ

Kėdainių odontologijos centre implantologijos procedūras atlieka tarptautinėje odontologų bendruomenėje vertinamas jau keliolika metų Lietuvoje gyvenantis burnos chirurgas Soheil Bechara. Būtent jis pastebėjo Pietų Korėjos kompanijos „MegaGen“ gaminamus pažangius dantų implantus ir pradėjo su jais dirbti mūsų šalyje, o vėliau „MegaGen“ implantai paplito daugelyje kitų pasaulio valstybių.

Pirmieji Kėdainiuose

Dantų implantų „MegaGen“ prekės ženklas pasaulyje vertinamas dėl itin aukštos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo. Su šiais implantais gydytojai dirba 91 šalyje. Išskirtinės kokybės dantų implantus pirmasis mūsų rajone pasiūlė Kėdainių odontologijos centras, savo teikiamoms paslaugoms keliantis tik aukščiausius reikalavimus.

Dantų implantai „MegaGen“ tūkstančiams gydytojų visame pasaulyje padėjo atrasti naujas gydymo galimybes, kurios leidžia dantų netekusiems pacientams gyvenimo kokybę ir komfortą sugrąžinti kur kas greičiau. Taigi nuo šiol pasaulyje taikomos dantų implantologijos inovacijos pasiekiamos ir mūsų kraštiečiams – Kėdainių odontologijos centre.

Tyrimų centras Lietuvoje

Kompanija „MegaGen“, sukūrusi ir ištobulinusi dantų implantus, nestovi vietoje. Jos prioritetas – nuolatinės inovacijų paieškos ir su „MegaGen“ implantų sistema dirbančių gydytojų kompetencijos auginimas, todėl „MegaGen“ investuoja į mokslinius tyrimus ir kasmet organizuoja šimtus profesinių konferencijų gydytojams.

Kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu kompanija mūsų šalyje įkūrė modernų mokymų bei tyrimų centrą, į kurį investavo milijoną dolerių. Centre implantuoti pradedantys specialistai atlieka mokslinius tyrimus ir tobulina praktinius įgūdžius.

Neskausminga ir patikima

Kai kurie dantų netekę pacientai implantavimo procedūros nesirenka baimindamiesi skausmo. Vis tik 99 proc. pacientų, kuriems buvo įsriegti „MegaGen“ implantai, patvirtino, kad tai neskausminga, o rezultatas džiugina po pirmo vizito.

Dantų implantavimo sistema „MegaGen“ pranaši dar ir tuo, kad kiekvienu, net ir sudėtingiausiu gydymo atveju, leidžia sukurti individualų nepriekaištingos formos, dydžio ir spalvos vainikėlį. „MegaGen“ kompanijos dantų implantai gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai klasei bei turi unikalų dizainą, kurio iki šiol nepavyko atkartoti nei vienai implantus gaminančiai kompanijai. Po procedūros pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, liudijantis dantų implantams suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

„Dantų implantacija šiuolaikiniame pasaulyje daugeliui pacientų yra ne prabanga, o būtinybė“, – tokios filosofijos laikosi kompanija „MegaGen“ ir jau 15 metų itin aukštos kokybės implantus siūlo už protingą kainą.

Tavo Odontologijos Centre naudojami tik patikimų, pasaulyje pripažintų firmų dantų implantai, kuriems taikome itin patrauklias kainas.