Tavo Odontologijos Centras

DANTŲ IMPLANTAI

 

Nors šiandien odontologijos pasiekimai savo nauda lenkia vienas kitą, tačiau dėl aplaidžios burnos ertmės priežiūros dantis prarandančių žmonių skaičius tik auga. Pažangiausias būdas atkurti vieną, kelis ar netgi visus prarastus dantis – tai dantų implantacija.

Dantų implantai leidžia jaustis tarsi su savais dantimis. Jie ne tik suteikia natūralių dantų komfortą, grąžina kramtymo funkciją bei jėgą, tačiau ir yra vienintelis būdas visiškai atkurti prarastą dantį – ir šaknį, ir vainiką

Į žandikaulio kaulą įsriegiamas titaninis arba porcelianinis sraigtas – danties implantas – pakeičia prarasto danties šaknį. Kai danties implantas prigyja, tada protezuojama – pagamina kiekvienam pacientui individualiai tinkantį danties vainikėlį, tiltą arba fiksuojamą protezą. Keturių implantų visiškai užtenka žandikaulyje patikimai atkurti 12 dantų eilę.

Dantų implantavimo procesas

 

  1. Prieš dantų implantavimą nuodugniai ištiriama bendra paciento sveikatos būklė, atliekami rentgenologiniai tyrimai ir įvertinamas implantavimo poreikis. 
  2. Dantų implantai įsriegiami į žandikaulio kaulą ir paliekami prigijimui, užtrunkančiam 3-4 mėn. Jeigu buvo atliktas kaulo priauginimas ar sinuso dugno pakėlimas, implantų prigijimo laikotarpis 5-6 mėn.
  3. Sugijus implantams, prieš dantų protezavimą ant implantų, uždedamos specialios gijimo galvutės, kad susiformuotų dantenos. 
  4. Ant dantų prisukami kokybiški bei estetiški dantų protezai, kurie savo spalva, dydžiu bei forma visiškai nesiskiria nuo natūralių paciento dantų.

Dantų implantavimas yra neskausminga, pacientų lengvai toleruojama procedūra, kuriai paprastai taikoma vietinė nejautra. 

Patyrusių specialistų dėka, sėkmingai dantis implantuoti pavyksta 97-98 proc. klientų. Mūsų centre profesionalias dantų implantavimo paslaugas atlieka aukštos kvalifikacijos, didelę patirtį turintys burnos chirurgai. 

 

                                                                                               Dantų implantavimo privalumai

  • Kramtymo kokybės išlaikymas. Atstatoma natūrali kramtymo funkcija, sumažinama apkrova gretimiems dantims. 
  • Estetika. Implantų pagalba galima atkurti ne tik danties šaknį bet ir kuo natūralesnį danties vainiką. Taip pat dantų implantas stabdo kaulo rezorbcijos procesą, kas turi įtakos veido išvaizdai.
  • Nuosavų dantų išsaugojimas. Taikant įprastus gydymo metodus, ikšritusio danties gretimus dantis reikia nušlifuoti, kad juos būtų galima naudoti kaip tiltelio atramą. Tačiau naudojant dantų implantus sveiki dantys išvengia bet kokios intervencijos.
  • Kaulo sandaros išsaugojimas. Implantavus trūkstamus dantis, sustabdomas žandikaulio kaulo tirpimas, taip sumažinant riziką dantų patologiniams procesams vystytis.
  • Gomurio apsaugojimas. Išimami protezai, uždengdami tam tikras burnos gleivinės dalis, turi sąlyti su gomuriu. Taip neatsitinka naudojant implantus, kurie yra patogesni, todėl nereikia nešioti išimamų dantų protezų – jie yra stabilūs.
  • Patvarumas. Pasižymi ilgaamžiškumu: su tinkama priežiūra, implantuotais dantimis galima džiaugtis visą gyvenimą