Dantų Implantai

Dantų implantai – tai tam tikromis medžiagomis apdoroti bei padengti titano arba porceliano sraigtai, kurie chirurginiu būdu įsodinami į kaulą, taip pakeičiant prarastų dantų šaknis. Gaminami iš itin patvarių bei kokybiškų medžiagų, jie pasižymi ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Dantų implantams sėkmingai prigyjus kaule, sukuriama atrama dantų protezams.  

 DANTŲ IMPLANTAVIMO PROCESAS 

Prieš dantų implantavimą, Mūsų Odontologijos centre nuodugniai ištiriama bendra paciento sveikatos būklė, čia pat padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka bei atliekamas išsamus burnos tyrimas ir įvertinamas implantavimo poreikis. Nutarus vykdyti dantų implantaciją, ši vykdoma pagal sekančius etapus: 

 1. Dantų implantai įsriegiami į žandikaulio kaulą ir paliekami prigijimui, užtrunkančiam 3-4 mėnesius. Jeigu buvo atliktas kaulo priauginimas ar sinuso dugno pakėlimas, implantų prigijimo laikotarpis gali užtrukti. 
 2. Sugijus implantams, prieš dantų protezavimą ant implantų, uždedamos specialios gijimo galvutės, kad susiformuotų dantenos. Dažnai šios gijimo galvutės uždedamos pirmo vizito metu, įdėjus implantus.
 3.  Ant dantų prisukami mūsų dantų technikų laboratorijoje pagal individualius poreikius pagaminti kokybiški bei estetiški dantų protezai, kurie savo spalva, dydžiu bei forma visiškai nesiskiria nuo natūralių paciento dantų. 

 KONTRAIDIKACIJOS DANTŲ IMPLANTAVIMUI 

      Dantų implantavimas nerekomenduotinas:

 • jaunesniems nei 18 metų asmenims
 • nėštumo metu
 • jei nuolat pasikartoja burnos gleivinės susirgimai ir pastebima prasta burnos higiena
 • jei buvo taikytas galvos ir kaklo spindulinis gydymas dėl piktybinio auglio
 • jei nepakankamos anatominės sąlygos ar ryški tam tikra patalogija burnoje

        Kiekvienas individualus atvejis yra įvertinamas burnos chirurgo.

DANTŲ IMPLANTAVIMO IR PROTEZAVIMO PRIVALUMAI:

 • funkcionuoja kaip ir natūralūs dantys (atstatoma natūrali kramtymo funkcija, sumažinama apkrova gretimiems dantims)
 • yra stabilūs, atrodo natūraliai bei suteikia komfortą
 • išvengiama gretimų dantų šlifavimo
 • implantavus trūkstamus dantis, sustabdomas žandikaulio kaulo tirpimas, taip sumažinant riziką dantų patologiniams procesams vystytis, t.y. dantys neberetėja, nebesikeičia jų pozicija bei dantenų forma
 • pasižymi ilgaamžiškumu: su tinkama priežiūra, implantuotais dantimis galima džiaugtis visą gyvenimą

MEGAGEN DANTŲ IMPLANTAI – KOKYBĖ IR PAŽANGA UŽ PRIIMTINĄ KAINĄ

Dantų implantų „MegaGen“ prekės ženklas pasaulyje vertinamas dėl itin aukštos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo. Su šiais implantais gydytojai dirba 91 šalyje. Išskirtinės kokybės dantų implantus pirmasis Kėdainiuose pasiūlė Tavo odontologijos centras, savo teikiamoms paslaugoms keliantis tik aukščiausius reikalavimus.

Dantų implantai „MegaGen“ tūkstančiams gydytojų visame pasaulyje padėjo atrasti naujas gydymo galimybes, kurios leidžia dantų netekusiems pacientams gyvenimo kokybę ir komfortą sugrąžinti kur kas greičiau. Taigi nuo šiol pasaulyje taikomos dantų implantologijos inovacijos pasiekiamos ir mūsų krašto žmonėms.

Tyrimų centras Lietuvoje

Kompanija „MegaGen“, sukūrusi ir ištobulinusi dantų implantus, nestovi vietoje. Jos prioritetas – nuolatinės inovacijų paieškos ir su „MegaGen“ implantų sistema dirbančių gydytojų kompetencijos auginimas, todėl „MegaGen“ investuoja į mokslinius tyrimus ir kasmet organizuoja šimtus profesinių konferencijų gydytojams.

Kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu kompanija mūsų šalyje įkūrė modernų mokymų bei tyrimų centrą, į kurį investavo milijoną dolerių. Centre implantuoti pradedantys specialistai atlieka mokslinius tyrimus ir tobulina praktinius įgūdžius.

Neskausminga ir patikima

Kai kurie dantų netekę pacientai implantavimo procedūros nesirenka baimindamiesi skausmo. Vis tik 99 proc. pacientų, kuriems buvo įsriegti „MegaGen“ implantai, patvirtino, kad tai neskausminga, o rezultatas džiugina po pirmo vizito.

Dantų implantavimo sistema „MegaGen“ pranaši dar ir tuo, kad kiekvienu, net ir sudėtingiausiu gydymo atveju, leidžia sukurti individualų nepriekaištingos formos, dydžio ir spalvos vainikėlį. „MegaGen“ kompanijos dantų implantai gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai klasei bei turi unikalų dizainą, kurio iki šiol nepavyko atkartoti nei vienai implantus gaminančiai kompanijai. Po procedūros pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, liudijantis dantų implantams suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

„Dantų implantacija šiuolaikiniame pasaulyje daugeliui pacientų yra ne prabanga, o būtinybė“, – tokios filosofijos laikosi kompanija „MegaGen“ ir jau 15 metų itin aukštos kokybės implantus siūlo už protingą kainą.

 Dantų implantavimas yra neskausminga, pacientų lengvai toleruojama procedūra, kuriai paprastai taikoma vietinė nejautra. Patyrusių specialistų dėka, sėkmingai dantis implantuoti pavyksta 97-98 proc. klientų. Tavo odontologijos centre profesionalias dantų implantavimo paslaugas atlieka aukštos kvalifikacijos, didelę patirtį turintys burnos chirurgai: 

Kėdainių Tavo odontologijos centras

Burnos chirurgas- Soheil Bechara

Jurbarko Tavo odontologijos centras

Veido ir žandikaulio chirurgas – Algirdas Lukošiūnas

Tavo odontologijos centre medicinos paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai su medlizingas.