Tavo Odontologijos Centras

Elastinės plokštelės ir lankai

Išimami dantų protezai (elastingi dantų lankai bei plokštelės), padaryti pagal individualų užsakymą, dalinai atstato dantų eilių defektus, kramtymo funkciją bei estetiką. Jie gaminami iš specialių medžiagų, skirtų dantų protezų gamybai bei atsižvelgiant į paciento burnos gleivinės bei dantų ypatumus. Tai komfortiški, lengvi ir gražūs protezai. Tradiciškai seniau buvo manoma, kad protezai turi būti kieti, nejudantys, tačiau lankstumas reikalingas, nes ir natūralus dantis turi minimalų paslankumą. 

Šių protezai taikomi ne visais atvejais. Tai priklauso nuo likusių atraminių dantų skaičiaus ir jų išsidėstymo.  Nerekomenduojama, kai yra visiškai bedantis žandikaulis.

Jie pasižymi šiais privalumais:
  • Nėra metalinių kabliukų: tuo tikslu naudojamas plastikas, kurio apkabėlės priglunda prie išlikusių savų dantų ir dantenų.
  • Nesukelia alergijos, todėl tinka pacientams, kurie alergiški akrilinėms plastmasėms ir metalui.
  • Protezų bazėse neleidžia kauptis burnos mikroflorai. Be to, nesugeria kvapų ir yra atsparūs burnos skysčių cheminiam poveikiui. Ilgai nešiojant, jeigu laikantis tinkamos burnos higienos, nekeičia spalvos. 
  • Tolygiai paskirsto kramtymo spaudimą, dėl to neperkraunami likę dantys ir dantenos bei sulėtinama burnos audinių atrofija. 
  • Protezo pagrindai yra skaidrios, peršviečiamai rausvos spalvos, todėl susilieja su natūralia dantenų spalva ir atrodo natūraliai, estetiškai ir yra beveik nepastebimi.
  • Šių protezų konstrukcijos užima tik trečdalį gomurio, kas leidžia geriau jausti maisto skonį, temperatūrą.
  • Protezai yra ploni, lengvi, patogūs ir greitai prisitaiko burnose, todėl prie jų greitai priprantama.
Elastingų dantų lankų bei plokštelių gamybai savo dantų technikų laboratorijoje naudojame tik Europos Sąjungos aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas bei šiuolaikinę technologiją. Šiems protezams pagaminti, dažniausiai užtenka vos keleto vizitų pas gyd. odontologą!
Protezavimo kompensavimas
Aptarnaujame pacientus, kuriems dantų protezavimą kompensuoja Teritorinė ligonių kasa.

Profesionali komanda

Tavo odontologijos centre profesionalias dantų protezavimo paslaugas teikia gydytojai odontologai. Plačiau rasite čia:

Kviečiame registruotis NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

          Kėdainių Tavo odontologijos centras

          Jurbarko Tavo odontologijos centras

Tavo odontologijos centre medicinos paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai su medlizingas.