Tavo Odontologijos Centras

Burnos higienistė – Ingrida Salemonavičiūtė

Ingrida odontologijos profesinio bakalauro laipsnį ir burnos higienisto profesinę kvalifikaciją įgijo 2012 metais Kauno kolegijos Medicinos ir socialinių mokslų studijų centre. Iškart po studijų pradėjusi dirbti pagal įgytą specialybę, ilgai netruko suformuoti puikius įgūdžius. Ingrida mūsų odontologijos centre dirba su naujausiomis, saugiomis, draugiškomis aplinkai medžiagomis, pasitelkdama novatoriškiausias metodikas, pateisindama net išrankiausių klientų lūkesčius.

Savo darbe ji skiria daug dėmesio net tik burnos higienos atlikimui, bet ir edukacijai – konsultuoja bei moko pacientus individualios burnos ertmės ir dantų priežiūros, vykdo burnos ligų profilaktiką. Ingrida savarankiškai domisi naujausiomis dantų balinimo technologijomis, yra Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmų narė.

 

Dirbdama ji visiškai pasitiki savimi, jaučiasi atsipalaidavusi, yra linksma, o jos veidą puošia nuoširdi šypsena, kuri pacientus įkvepia burnos sveikatą paversti vienu iš svarbiausių prioritetų. Pasak Ingridos, stiprūs, sveiki ir gražūs dantys yra vertingiausia puošmena. Jos pacientai mūsų odontologijos centrą visad palieka su šypsenomis. Ji itin žemiška, jautrios sielos asmenybė, o tai ypač ryškiai atsiskleidžia jos meilė šunims, kuriuos ji augina du. Keturkojų bičiulių kompanija jai tarsi meditacija budistų vienuoliui – nepakeičiama, be diskusijų reikalinga ir dovanojanti geriausią poilsį bei palaimos minutes. Artimiausi draugai Ingridą pažįsta dar ir kaip ekstravagancijos mėgėją, vertinančią išskirtinį bei drąsų gyvenimo braižą, arba paprasčiau ir su šypsena – tiesiog “pankovą” asmenybę.

 

Kėdainių Tavo odontologijos centre profesionalios burnos higienos ir dantų balinimo paslaugas teikia burnos higienistė Ingrida Salemonavičiūtė. Plačiau rasite čia: