Tavo Odontologijos Centras

 

 

KOKYBĖ IR PAŽANGA UŽ PRIIMTINĄ KAINĄ

Dantų implantų „MegaGen“ prekės ženklas pasaulyje vertinamas dėl itin aukštos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo. Su šiais implantais gydytojai dirba 100 šalyje. Išskirtinės kokybės dantų implantus pirmasis Kėdainiuose pasiūlė Tavo odontologijos centras, savo teikiamoms paslaugoms keliantis tik aukščiausius reikalavimus.

Dantų implantai „MegaGen“ tūkstančiams gydytojų visame pasaulyje padėjo atrasti naujas gydymo galimybes, kurios leidžia dantų netekusiems pacientams gyvenimo kokybę ir komfortą sugrąžinti kur kas greičiau. Taigi nuo šiol pasaulyje taikomos dantų implantologijos inovacijos pasiekiamos ir mūsų krašto žmonėms.

Klinikiniai tyrimai ir rezultatai įrodo kasdien vis didėjantį pasitikėjimą MegaGen dantų implantais ne tik gydytojų, bet ir pacientų tarpe.
Labai svarbu pabrėžti, kad MegaGen dantų implantų dizainas padeda:
Išsaugoti kraštinį kaulą, gyvybiškai svarbų puikiems estetiniams rezultatams.
Išgauti puikų pirminį stabilumą, bet kokio tipo kaule ir atgauti šypseną po implantacijos tampa įmanoma visiems.

Dantų implantavimo sistema „MegaGen“ pranaši dar ir tuo, kad kiekvienu, net ir sudėtingiausiu gydymo atveju, leidžia sukurti individualų nepriekaištingos formos, dydžio ir spalvos vainikėlį. „MegaGen“ kompanijos dantų implantai gaminami Pietų Korėjoje iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai klasei bei turi unikalų dizainą.

„Dantų implantacija šiuolaikiniame pasaulyje daugeliui pacientų yra ne prabanga, o būtinybė“, – tokios filosofijos laikosi kompanija „MegaGen“ ir jau 15 metų itin aukštos kokybės implantus siūlo už protingą kainą.

Daugiau informacijos rasite čia: Meagagen Lithuania – Official Website (imegagen.com)