Tavo Odontologijos Centras

Inovatyvūs implantavimo metodai

Tavo odontologijos centras – dantų implantavimo ir protezavimo lyderis tavo mieste. Centro specialistų komanda, be įprastų implantavimo metodų, atlieka ir itin inovatyvius metodus, kuriems naudojami dantų implantai „MegaGen“: 

VIENMOMENTĖ DANTŲ IMPLANTACIJA

Jau per pirmą vizitą gydytojas gali atlikti net tris procedūras: pašalinti nesveiką dantį ar dantis, įsriegti implantą (danties šaknies pakaitalą) ir, pacientui pageidaujant, pritvirtinti laikiną vainikėlį (matomą danties dalį), kuris gijimo laikotarpiu atstos nuosavą dantį.  Šis pažangus gydymo metodas užtikrina mažesnį chirurginių procedūrų skaičių, taigi ir mažiau streso, nepatogumų bei vizitų pacientui. Vienmomentės dantų implantacijos metodas net 2–6 mėnesiais sutrumpina gydymo laiką. Taikant šį metodą galima atkurti vieną, kelis ar net visus dantis, o estetinis rezultatas džiugina jau po savaitės. 

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMAS – “Viskas ant keturių”

Visus dantis viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje praradę pacientai apie implantavimo procedūrą dažnai nė nesvarsto. Jie baiminasi, kad tai bus sudėtinga, ilgai užtruks, o dar ir taps nepakeliama našta šeimos biudžetui. Šios išankstinės nuostatos neretai suklaidina pacientus ir jie pasirenka senąjį gydymo būdą – plastikinę išimamą dantų plokštelę. 

Vis tik implantai suteikia nepalyginamą komfortą. Lyginant su išimamais protezais, šiuo metodu atkurti dantys žymiai geriau atstato kramtymo funkciją, nežeidžia aplinkinių audinių ir nedaro neigiamos įtakos kalbos funkcijai bei skonio receptoriams, nereikia išsiimti, atkurti dantys atrodo natūraliai bei pasižymi kokybe, tvirtumu ir patogumu.

Dažniausiai visa žandikaulio rekonstrukcija trunka 3–6 mėnesius. Per šį laikotarpį numatomi šeši vizitai. Dantų eilė žandikaulyje atstatoma 12-kos dantų tiltu, pritvirtintu vos prie 4–6 implantų. 

Šis metodas patogus, kai burnoje likę vos keli nebepatikimi dantys. Vieno vizito metu yra galimybė atkurti ne tik vieno, bet ir abiejų žandikaulių dantis. 

Kad implantų gijimo laikotarpiu būtų gražus estetinis vaizdas, o pacientas galėtų gyventi visavertį gyvenimą, praėjus savaitei po pirmo vizito pritvirtinami taikant naujausias skaitmenines technologijas individualiai pacientui pagaminti laikini dantys.

IMPLANTACIJA BE SINUSO DUGNO PAKĖLIMO

Implantuojant dantis kai kuriems pacientams gali prireikti atlikti sinuso dugno pakėlimo operaciją. Mat tam, kad būtų galima įsriegti danties implantą, viršutinių krūminių ir prieškrūminių dantų srityje turi būti pakankamas žandikaulio kaulo aukštis. „MegaGen“ implantai čia nurungia daugelį kitų implantų sistemų, nes pažangieji „MegaGen“ implantai neretai leidžia išvengti sinuso dugno pakėlimo operacijos net ir esant itin mažam kaulo aukščiui – 5 mm, kai naudojant daugumą kitų implantų sistemų rekomenduojamas saugus kaulo aukštis yra 10 mm.

Vis tik jei sinuso dugno pakėlimo operacija būtina, su dantų implantais „MegaGen“ dirbantys gydytojai daugeliu atvejų to paties vizito metu gali atlikti ir sinuso dugno pakėlimo operaciją, ir dantų implantaciją.  

Kai viršutiniame žandikaulyje šoninių dantų srityje nepakanka kaulo aukščio, atliekama sinuso dugno pakėlimo ir kaulo priauginimo procedūra

Esant pakankamam kaulo aukščiui, atliekama dantų implantacija

IŠIMAMO PROTEZO (PLOKŠTELĖS) FIKSAVIMAS ANT IMPLANTŲ

Naudojant išimamus dantų protezus, kai kuriems žmonėms kyla nepatogumų: tai negalėjimas normaliai kramtyti, „klapsėjimas“ kalbant, matomos prilaikomos apkabėlės, sukeliamas pykinimas, skonio sutrikimas. 

Vienas iš šių sprendimo būdų – išimamo protezo fiksavimas dviejų implantų pagalba. Sriegiami 2 dantų implantai, po 3-4 mėn. implantams prigijus, yra gaminamas mūsų dantų technikų laboratorijoje išimamas dantų protezas (plokštelė) su unikaliu specialiu tvirtinimo mechanizmu. Toks protezavimo būdas suteikia išimamam protezui stabilumą.  

INOVATYVIŲ IMPLANTAVIMO METODŲ PRIVALUMAI:

  • Mažiau chirurginių intervencijų
  • Trumpesnis gydymo laikotarpis
  • Mažesnės gydymo išlaidos
  • Gražesnis estetinis rezultatas

Mūsų Odontologijos Centre galite rinktis MegaGen firmos dantų implantus bei ant jų tvirtinamus, mūsų dantų technikų laboratorijoje gaminamus, patvarius bei kokybiškus dantų protezus. 

 

Profesionali  komanda

Implantavimo ir protezavimo paslaugas atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai. Plačiau rasite čia:

Kviečiame registruotis NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

Kėdainių Tavo odontologijos centras

Jurbarko Tavo odontologijos centras

Tavo odontologijos centre medicinos paslaugas galite įsigyti išsimokėtinai su medlizingas.