MegaGen – inovatyvūs implantavimo metodai

Tavo odontologijos centras – dantų implantavimo ir protezavimo lyderis tavo mieste. Centro specialistų komanda, be įprastų implantavimo metodų, atlieka ir itin inovatyvius metodus, kuriems naudojami dantų implantai „MegaGen“:

VIENMOMENTĖ DANTŲ IMPLANTACIJA

Jau per pirmą vizitą gydytojas gali atlikti net tris procedūras: pašalinti nesveiką dantį ar dantis, įsriegti implantą (danties šaknies pakaitalą) ir, pacientui pageidaujant, pritvirtinti laikiną vainikėlį (matomą danties dalį), kuris gijimo laikotarpiu atstos nuosavą dantį. Šis pažangus gydymo metodas užtikrina mažesnį chirurginių procedūrų skaičių, taigi ir mažiau streso, nepatogumų bei vizitų pacientui. Vienmomentės dantų implantacijos metodas net 2–6 mėnesiais sutrumpina gydymo laiką. Taikant šį metodą galima atkurti vieną, kelis ar net visus dantis, o estetinis rezultatas džiugina jau po savaitės.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMAS – “Viskas ant keturių”

Visus dantis viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje praradę pacientai apie implantavimo procedūrą dažnai nė nesvarsto. Jie baiminasi, kad tai bus sudėtinga, ilgai užtruks, o dar ir taps nepakeliama našta šeimos biudžetui. Šios išankstinės nuostatos neretai suklaidina pacientus ir jie pasirenka senąjį gydymo būdą – plastikinę išimamą dantų plokštelę. Vis tik implantai suteikia nepalyginamą komfortą. Mat su jais jaučiamasi ir atrodoma tarsi su natūraliais dantimis – implantai neiškris, kaip nutinka dėvint plokštelę.

Dažniausiai visa žandikaulio rekonstrukcija trunka 3–6 mėnesius. Per šį laikotarpį numatomi šeši vizitai. Dantų eilė žandikaulyje atstatoma 12-kos dantų tiltu, pritvirtintu vos prie 4–6 implantų. Šis metodas patogus, kai burnoje likę vos keli nebepatikimi dantys. Vieno vizito metu yra galimybė atkurti ne tik vieno, bet ir abiejų žandikaulių dantis. Kad implantų gijimo laikotarpiu būtų gražus estetinis vaizdas, o pacientas galėtų gyventi visavertį gyvenimą, praėjus savaitei po pirmo vizito pritvirtinami taikant naujausias skaitmenines technologijas individualiai pacientui pagaminti laikini dantys. Lyginant su išimamais protezais, šiuo metodu atkurti dantys žymiai geriau atstato kramtymo funkciją, nežeidžia aplinkinių audinių ir nedaro neigiamos įtakos kalbos funkcijai bei skonio receptoriams, o atkurti dantys atrodo natūraliai bei pasižymi kokybe, tvirtumu ir patogumu.

IMPLANTACIJA BE SINUSO DUGNO PAKĖLIMO

plokstele ant dvieju implantu

Implantuojant dantis kai kuriems pacientams gali prireikti atlikti sinuso dugno pakėlimo operaciją. Mat tam, kad būtų galima įsriegti danties implantą, viršutinių krūminių ir prieškrūminių dantų srityje turi būti pakankamas žandikaulio kaulo aukštis. „MegaGen“ implantai čia nurungia daugelį kitų implantų sistemų, nes pažangieji „MegaGen“ implantai neretai leidžia išvengti sinuso dugno pakėlimo operacijos net ir esant itin mažam kaulo aukščiui – 5 mm, kai naudojant daugumą kitų implantų sistemų rekomenduojamas saugus kaulo aukštis yra 10 mm.

Vis tik jei sinuso dugno pakėlimo operacija būtina, su dantų implantais „MegaGen“ dirbantys gydytojai daugeliu atvejų to paties vizito metu gali atlikti ir sinuso dugno pakėlimo operaciją, ir dantų implantaciją.

IŠIMAMO PROTEZO (PLOKŠTELĖS) FIKSAVIMAS ANT IMPLANTŲ

Naudojant išimamus dantų protezus, kai kuriems žmonėms kyla nepatogumų: tai negalėjimas normaliai kramtyti, „klapsėjimas“ kalbant, matomos prilaikomos apkabėlės, sukeliamas pykinimas, skonio sutrikimas. Vienas iš šių sprendimo būdų – išimamo protezo fiksavimas dviejų implantų pagalba. Sriegiami 2 dantų implantai, po 3-4 mėn. implantams prigijus, yra gaminamas mūsų dantų technikų laboratorijoje išimamas dantų protezas (plokštelė) su unikaliu specialiu tvirtinimo mechanizmu . Toks protezavimo būdas suteikia išimamam protezui stabilumą

Šių  metodų privalumai:

MAŽIAU CHIRURGINIŲ INTERVENCIJŲ

TRUMPESNIS GYDYMO LAIKOTARPIS

MEŽESNĖS GYDYMO IŠLAIDOS

GRAŽESNIS ESTETINIS REZULTATAS