Tavo Odontologijos Centras

INOVATYVŪS DANTŲ IMPLANTAVIMO IR PROTEZAVIMO METODAI

Tavo odontologijos centras – dantų implantavimo ir protezavimo lyderis mieste. Centro specialistų komanda, be įprastų implantavimo metodų, atlieka ir inovatyvius metodus.

VIENMOMENTĖ DANTŲ IMPLANTACIJA

 

Jau per pirmą vizitą gydytojas gali pašalinti nesveiką dantį ar dantis, įsriegti implantą (danties šaknies pakaitalą). Po implanto sugijimo prisukamas danties vainikėlis.

 

 

Šis pažangus gydymo metodas užtikrina mažesnį chirurginių procedūrų skaičių, taigi ir mažiau streso, nepatogumų bei vizitų pacientui. 

 

Vienmomentės dantų implantacijos metodas net 2–6 mėnesiais sutrumpina gydymo laiką. Taikant šį metodą galima atkurti vieną, kelis ar net visus dantis.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMAS 

 

Šis metodas patogus, kai burnoje likę vos keli nebepatikimi dantys. Vieno vizito metu yra galimybė atkurti ne tik vieno, bet ir abiejų žandikaulių dantis. 

 

Dažniausiai visa žandikaulio rekonstrukcija trunka 4–6 mėnesius.  Dantų eilė žandikaulyje atstatoma 12-kos dantų tiltu, pritvirtintu vos prie 4–6 implantų. 

 

Lyginant su išimamais protezais, šiuo metodu atkurti dantys žymiai geriau atstato kramtymo funkciją, nežeidžia aplinkinių audinių ir nedaro neigiamos įtakos kalbos funkcijai bei skonio receptoriams, nereikia išsiimti, atkurti dantys atrodo natūraliai bei pasižymi kokybe, tvirtumu ir patogumu.

 

Inovatyvių implantavimo metodų privalumai:

  • Mažiau chirurginių intervencijų
  • Trumpesnis gydymo laikotarpis
  • Mažesnės gydymo išlaidos
  • Gražesnis estetinis rezultatas