Tavo Odontologijos Centras

Gyd. odontologas Martynas Šilys

Mūsų odontologijos centre dirbantis gydytojas-odontologas Martynas Šilys, turi ne tik odontologo, bet ir dantų techniko išsilavinimą: 2007 metais Kauno Kolegijos medicinos ir socialinių mokslų studijų centre Martynas baigė odontologijos studijų krypties dantų technologijos aukštųjų neuniversitetinių studijų programą ir įgijo odontologijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį bei dantų techniko profesinę kvalifikaciją.

2013 metais jis baigė odontologijos studijų programą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijoje ir jam buvo suteiktas odontologijos magistro kvalifikacinis laipsnis bei gydytojo odontologo kvalifikacija. 

Martynas puikia išmano dantų protezų gamybos procesus ir jų pritaikymą pacientams. Jis priima atsakingus sprendimus kiekvieno paciento atžvilgiu, pasižymi kruopštumu ir nuoširdumu. Gyd. Šilys yra Lietuvos Respublikos Odontologų Rūmų narys. Jis sistemingai tobulina savo darbo kokybę bei kelia profesinę kvalifikaciją nuolat dalyvaudamas odontologams skirtuose renginiuose bei kursuose. 
 Mokslinė ir praktinė veikla:

“Estetiniai ir funkciniai sprendimai odontologijoje”, Kaunas 2008 m.

“Dogmos ortopedinėje odontologijoje. Kritinis požiūris” Vilnius, 2010 m.

“Odontologijos mokslo pasiekimai-praktikai”, Vilnius, 2013 m.

“Pedagoginių žinių (didaktikos) pagrindų kursai”, Kaunas, 2014 m.

“Nuo idejos iki pasiekimu”, Druskininkai, 2014 m.

“Ortopedinė odontologija: modernios technologijos ir klasika. Steigiamasis “Lietuvos odontologų ortopedų draugijos” susirinkimas”, Vilnius, 2014 m.

“Dantu biomechanikos ir estetikos atkūrimas. Stiklo ir cirkonio oksido keramika. Mikroprotezavimas:laminatės, užklotai, vainikėliai, Kaunas, 2015 m.

 

“Odontologinio paciento tyrimas: nuo gydymo plano iki rezultato”, Kaunas, 2015 m.

“Burnos ligu profilaktika ir reabilitacija”, Druskininkai, 2015 m.

“Odontologijos naujoves praktikoje”, Kaunas, 2015 m.

“Paciento burnos sanacija-kaip pasiekti optimalų rezultatą”, Kaunas, 2015 m.

“Dantų vainikų defektų atstatymo mini protezais (įklotai, užklotai) klinikiniai etapai. Cementavimo subtilybės.”, Kaunas, 2016 m.

“Dantų protezavimas ant implantų”, Kaunas, 2016 m.

“Dantu implantu protezavimas”, Vilnius, 2017 m.

 Gyd. M. Šiliui labai svarbu užmegzti draugišką ryšį su pacientais. Jis įsitikinęs, kad malonus ir gražus bendravimas kartkartėmis veikia ne prasčiau nei nuskausminamieji vaistai.Nenugalima Martyno aistra – kelionės. Jį vilioja nepažinti toliai, tačiau į šiuos gydytojas leidžiasi ne peržvelgęs nusaldintus komfortiškų ir tingių atostogų pasiūlymus, o kur kas ekstremaliau. Tobula kelionė pagal Martyną – savarankiški viražai tik su kuprine ant pečių ir patikimų bičiulių kompanija po dar neregėtus pasaulio horizontus.

 

Gydytojas Kėdainių Tavo odontologijos centre teikia profesionalias terapinio gydymo, endodontinio gydymo, protezavimo paslaugas. Plačiau rasite čia: